banner4

Nahrávací studio GallerySound

 

   Vítáme Vás na našich internetových stránkách. Studio Gallery Sound je především studio metalové s více jak 15-ti letou tradicí a producentem se zkušenostmi hlavně ze zahraniční metalové a punkové scény. Studio je vybaveno tou nejkvalitnější analogovou a digitální technikou.

Instagram


  Pokud chcete aby Vaše nahrávka zněla stejně kvalitně jako následující ukázky, neváhejte nás kontaktovat.

    


HORRIBLE CREATURES - Manic Spree ( recorded at GallerySound ® )  


PÁR TIPŮ NA ZÁVĚR PRO TY, CO K NÁM JDOU POPRVÉ ...

 


  Kytary:  Vždy nové nebo krátce hrané struny.


  Kytarové aparáty:  K dispozici ve studiu je kytarový Profiler Kemper. Je to první kytarový zesilovač, se kterým lze vytvořit „profil“ jakéhokoliv kytarového zesilovače pro další použití uvnitř Kemper Profileru a dosáhnout tak nejen simulace, ale jejich přesný zvuk! Kemper Profiler analyzuje všechny zvukové charakteristiky profilovaného zesilovače. Tento proces umožňuje nejen věrně nahradit charakteristiku zvuku, ale také pojmout jeho chování a interakci všech složek. Neprofiluje jen zvuk hlavy nebo komba samotného, může také zachytit zvuk reproduktoru a mikrofonu. To znamená, že komplexní zvuk a konkrétní nastavení mohou být analyzovány a uloženy. Jinými slovy, „profil“ uložený v Kemper Profileru je vše co potřebujete abyste dosáhli zvuku celé vaší sestavy.K dispozici máme spoustu profesionálně vytvořených profilů kytarových zesilovačů od Mesa Boogie Dual Rectifier přes Peavey 5150 a desítky dalších. Jak to zní si můžete poslechnout v sekci video.


  Zvuky, zvuky, zvuky...  Plánujete-li použít do skladeb ruchy nebo různé jiné zvuky, pátrejte po nich ještě před nahráváním a nespoléhejte na to, že ve studiu se to nějak udělá.


  Bicí: Berte do studia vždy komletní sadu, pokud nemáte v kapele kvalitní bicí soupravu, požádejte o zapujčení své známé. Nikdy nepodceňujte blány, do studia by měly být vždy nové nebo jen krátce hrané - je to opravdu důležité pro dobrý zvuk. Další věc, která se často podceňuje, jsou činely. Nahrávejte na "plechy" v dobrém stavu a pokud možno z jedné sady.
Zajímavý odkaz na ladění bicích nástrojů


  Basový aparát: Nemusíte, ale můžete vzít s sebou. Nahrávání basy přes kvalitní předzesilovač SansAmp ® PSA - 1 (Metallica, Rammstein, Korn ...) poskytuje kvalitní výsledky.

  


  > Studio news < 

Thorondir natáčí své třetí CD ve studiu GallerySound


Novinky

Od srpna nastupuje do studia GallerySound německá pagan-metalová kapela Tho...

ÚNOR 2016 / SEVEN


Novinky

Kapela Seven začala natáčet svou novou desku ve studiu GallerySound...

Prosinec 2015 / PTERODACTYL


Novinky

Nové album kapely Mordors Gang - Pterodactyl je na světě ! Vydává Avik....

MORDORS GANG


Novinky

Plzeňská rockabilly/psychobilly kapela Mordors gang začíná míchat své nové ...

ronny green
owner / engineer

 

 

Studio